تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

نامی مُد؛ فقط کالای اصلی

 

نامی مد (NAMIMOD) اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

از آنجا که نامی مد برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند. مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از فروشگاه اینترنتیِ نامی مد خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند. و یا امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد. و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. لذا تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی از اهداف اولیه نامی مُد به شما می رود.

برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار داخل ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند. و این موضوع در بخش قوانین و مقررات نیز توضیح داده شده است .

 

نامی مُد؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت نامی مد توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است. و نامی مد هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه آنلاین نامی مد عرضه می‌شوند اصلی هستند. و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت نامی مد به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که نامی مد اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.