موارد استفاده پولوشرت ورزشی (و معرفی پولوشرت های مردانه اسکیچرز)

 

 

شاید برای شما نیز این سوال پیش ‌آمده باشد که پولوشرت چیست و چه استفاده ‌هایی دارد. بسیاری از افراد پولوشرت ها را با تیشرت ها اشتباه می‌گیرند. اما شما باید به این ‌موضوع توجه نمایید که پولوشرت ها و تی‌شرت‌ها تفاوت ‌های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. تفاوت این نوع پوشش در ظاهر، نحوه استفاده آن ‌ها و همچنین جنس آن‌ ها خلاصه می‌شود. به ‌هر حال ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با موارد استفاده پولوشرت ورزشی صحبت کنیم. همچنین به شما بگوییم که پولوشرت های ورزشی در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ و تاریخچه‌ای به وجود آمدن این لباس از کجا می‌آید.

به طور کلی پولوشرت ها یک حالت نیمه اسپرت دارند و می‌توانند با انواع مختلف لباس ها ست شوند. توجه نمایید که برای اولین‌ بار پولوشرت ‌ها برای اهداف ورزشی طراحی و تولید شده‌اند و در زمینه‌ های ورزشی مورد استفاده قرار میگیرند. به ‌هر حال اگر شما نیز کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با موارد استفاده پولوشرت ورزشی بدانید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید. ما در ادامه بیشتر برای شما در این ‌رابطه صحبت کرده‌ایم.

 

 

 

موارد استفاده پولوشرت ورزشی (و معرفی پولوشرت های مردانه اسکچرز)

تاریخچه و ویژگی‌ های پولوشرت ورزشی

توجه نمایید که پولوشرت ‌هایی که مخصوص ورزش تولید می‌شوند از نخ پنبه ساخته شده‌اند. این لباس ها در رشته‌ های ورزشی گوناگونی مانند تنیس، چوگان، و گلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای اولین ‌بار پولوشرت ها در قرن نوزدهم طراحی و تولید شدند. این لباس برای اولین‌ بار توسط یک بازیکن تنیس طراحی و تولید شد. در حالی ‌که در آن زمان بازی‌ کنان تنیس مجبور بودند که با پیراهن‌ های آستین بلند و کراوات به بازی بپردازند و در شرایط گرم سال عذاب زیادی را متحمل شوند؛ یک بازیکن تنیس معروف تلاش کرد که یک لباس راحت برای خودش تولید کند. این فرد برای اولین‌ بار پولوشرت ورزشی را ارائه داد و باعث شد که افراد بسیار زیادی از آن زمان به بعد از این پولوشرت ‌ها استفاده کنند.

لباسی که این ورزشکار طراحی کرده بود به رنگ سفید بود و آستین‌ های کوتاه داشت و یقه‌ آن نیز یقه برگردان بود. همین موضوع باعث ‌شد که این بازیکن بتواند به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی به بازی کردن بپردازد. پس ‌از گذشت چند سال این بازیکن تنیس تلاش‌ کرد یک کمپانی مخصوص تولید پولوشرت تاسیس کند. او موفق شد پولوشرت ‌ها را با کیفیت‌ های بسیار بالا تولید کند و آن را به دست ورزشکاران در سراسر جهان برساند.

 

تاریخچه و ویژگی‌ های پولوشرت ورزشی

بررسی موارد استفاده پولوشرت ورزشی

تنیس 

پیشتر ما برای شما گفتیم که برای اولین ‌بار پولوشرت ورزشی توسط بازی‌کنان تنیس مورد استفاده قرار گرفت. پس برای اولین ‌بار بازی‌کنان تنیس بودند که از این لباس استفاده می‌کردند. همچنین ما برای شما ویژگی پولوشرت هایی که توسط بازی‌ کنان تنیس پوشیده می‌شد را گفتیم‌. این لباس ‌ها معمولاً به رنگ سفید هستند، یقه برگردان دارند و دکمه دار هستند و هیچ‌ گونه جیبی روی خودشان ندارند. یکی از معروف ترین انواع پولوشرت مخصوص تنیس توسط برند اسکیچرز تولید میشود.

 

چوگان 

زمینه دیگری که استفاده پولوشرت ورزشی در آن باب می‌باشد چوگان است. توجه نمایید که در همان سال ‌های اولیه تولید انبوه پولوشرت ‌ها، بازی‌کنان چوگان نیز از این لباس‌ ها استفاده می‌کردند.  پس بعد از تنیس دومین رشته ورزشی که از انواع مختلف پولوشرت های ورزشی استفاده می‌کرد رشته ورزشی چوگان بود. استفاده از پولوشرت ها در این رشته ورزشی آن‌ قدر باب شد که در کشور های بسیار زیادی پولوشرت ها را با نام لباس چوگان می‌شناسند.

 

گلف 

زمینه دیگری که استفاده از پولوشرت ورزشی در آن باب می‌باشد ورزش گلف می‌باشد.  در ورزش گلف نیز پولوشرت ها را معمولاً به رنگ سفید هستند. تنها تفاوت آن‌ ها با  های تنیس این می‌باشد که پیراهن‌ هایی که برای بازی تنیس طراحی و تولید می‌شوند دارای یک جیب روی سینه خودشان هستند. به‌ طور کلی تفاوت بسیار زیادی میان انواع مختلف پولوشرت های ورزشی در رشته ‌های ورزشی گوناگونی وجود ندارد. همین‌ که این پولوشرت ها مناسب ورزش شناخته‌ شده باشند و الیاف آن‌ ها الیاف مناسبی باشد؛ کافی است تا یک‌ پولوشرت با نام پولوشرت ورزشی شناخته شود.

 

بررسی موارد استفاده پولوشرت ورزشی

ویژگی پولوشرت تولید شده توسط برند اسکیچرز

اسکیچرز برند بسیار معروفی است که در زمینه تولید انواع مختلف پوشاک ورزشی و مناسب فعالیت می‌کند. این برند با تولید کفش ‌هایی باکیفیتش محبوب شد اما تنها در زمینه تولید کفش‌ های کتانی فعالیت ندارد. این برند محصولات دیگری مانند پولوشرت های ورزشی را نیز تولید می‌کند. پولوشرت های ورزشی تولید شده توسط این برند ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد و بسیار عالی دارند. اکثر پیراهن ‌های تولید شده توسط این برند دارای درصد بسیار بالایی از الیاف پلی استر می‌باشند. این الیاف برای لباس ‌های ورزشی گزینه بسیار مناسبی هستند. علاوه‌ بر این موارد، این پیراهن ‌ها طوری طراحی شده‌اند که تنفس را برای بدن راحت‌تر می‌کنند. این لباس ها همچنین از عرق کردن بیش‌ از حد هنگام ورزش کردن جلوگیری می‌کند. پارچه‌ هایی که برای تولید این لباس ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند جاذب رطوبت هستند و عرق بدن را جذب می‌کنند. همین موضوع می‌تواند باعث خنک شدن بدن شود و از خیس شدن بیش ‌از حد بدن جلوگیری کند. همچنین لوگوی اسکیچرز نیز هنگام طراحی انواع مختلف پولوشرت ها به زیبایی روی آن‌ ها حک می‌شود. این لوگو به ‌طور کامل نشان‌ دهنده این است که پیراهن تولید شده، توسط برند اسکیچرز روانه بازار شده‌ است.

اکثر پیراهن ‌های تولید شده توسط این برند ضد آب می‌باشند و اجازه نفوذ آب به درون تار و پود خودشان را نمی‌دهند. همچنین کیفیت این لباس‌ ها آن ‌قدر بالا می‌باشد که شما می‌توانید به ‌صورت چند باره و هر روز آن‌ ها را بشویید. مطمئن باشید که هیچ آسیبی به الیاف این پولوشرت ها نخواهد رسید و شما می‌توانید برای سال‌ های طولانی از آن‌ها استفاده کنید. این لباس ‌ها همچنین به‌ سختی چروک می‌شوند و شما نیازی ندارید در رابطه با چروک شدن آن ‌ها نیز نگرانی به دل خودتان راه دهید.

 

ویژگی پولوشرت تولید شده توسط برند اسکیچر

ویژگی های دیگر پولوشرت ورزشی اسکیچرز

پلوشرت اسکیچرز در انواع مختلف و متفاوتی طراحی و تولید می‌شود تا استفاده آن برای افراد گوناگون راحت‌تر شود. این پولوشرت ها دارای سایز ‌های گوناگونی هستند و در انواع مختلف مردانه و زنانه طراحی و تولید می‌شوند. شما می‌توانید با خرید این پولوشرت ها به ‌راحتی به ورزش کردن بپردازید و از ورزش مورد علاقه خودتان لذت ببرید. دکمه ‌های روی یقه این پولوشرت ها هم می‌توانم به شما کمک کند تا سایز یقه را به همان اندازه‌ای که می‌خواهید تغییر دهید. این موضوع گزینه بسیار مهم می هنگام ورزش کردن می‌باشد.

همچنین نحوه طراحی یقه این پولوشرت ها بسیار زیبا و چشم ‌نواز می‌باشد و احساس راحتی زیادی را به شما منتقل می‌کند. همان ‌طور که پیش‌تر نیز به شما گفتیم این پولوشرت ها تا درصد بالایی از پلی استر ساخته شده‌اند . پلی استر رطوبت را به خودشان جذب می‌کنند تا هنگام ورزش کردن شما اذیت نشوید. همچنین آستین‌ های طراحی ‌شده توسط این برند قابلیت کشسانی بسیار بالایی دارند. شما می‌توانید هنگام انجام ورزش ‌های گلف و تنیس بتوانید به هر درجه‌ای که می‌خواهید دست خود را باز و بسته کنید.